OFERTA - FASADY ALUMINIOWE

FASADY ALUMINIOWE

Szklane ściany tworzą budynki o wysokiej efektywności energetycznej, komforcie, funkcjonalności i innowacyjności.

 

Fasady aluminiowe

System fasadowy jest źródłem wielu ciekawych i nowoczesnych rozwiązań architektonicznych. Nadaje im nowoczesny charakter i podnosi walory estetyczne budynku. Systemy fasadowe stosowane są do wykonywania dużych przestrzeni przeszklonych, co umożliwia osiągnięcie wrażenia większej przestronności. Możliwa jest szeroka gama różnorodnych rozwiązań zagospodarowania przestrzeni. Dobre parametry ściany osłonowej uzyskujemy dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów izolacyjnych oraz wytwarzaniu dodatkowych komór. Konstrukcja fasady zapewnia wysokie parametry izolacji termicznej, akustycznej oraz skuteczną ochronę przed hałasem. Wysokie parametry izolacji termicznej oraz wiatro- i wodoszczelności pozwalają na ograniczenie utraty ciepła przez budynek, a tym samym na wykonywanie budynków pasywnych i energooszczędnych. Umożliwia to zmniejszenie nakładów na koszty ogrzewania, nawet o 75% oraz emisje CO2 i gazów cieplarnianych, dbając o czystość naszego środowiska. Zalety te wpływają na chętne stosowanie tego rozwiązania przez architektów w nowoczesnych budynkach.

Technologia wykonywania oraz zastosowane rozwiązania techniczne umożliwiają tworzenie pionowych ścian o dużych rozmiarach, świetlików dachowych, kombinacji poziomych i pionowych przeszkleń o zmiennej linii geometrycznej. Fasada może być wyposażona w dodatkowe elementy podnoszące jej sprawność energetyczną, takie jak łamacze światła, zewnętrze i wewnętrzne żaluzje oraz rolety. Wszystkie te elementy mogą być sterowane przez inteligentne domy. W naszym klimacie duże powierzchnie przeszkleń korzystnie wpływają na dobre samopoczucie, komfort życia i użytkowania budynku, powodują dużą absorpcję ciepła słonecznego i światła dziennego.

Stylizacja kształtu słupów i rygli nadaje lekkość i spełnia wysokie wymagania funkcjonalne i estetyczne, jest także symbolem nowoczesności. Bogactwo kolorów oraz imitacja struktury drewna dają szeroką gamę możliwości kształtowania indywidualnego charakteru.